Celkem 7 medailí ze dvou vrcholných akcí

11. 7. 2019

Naši firemní střelci Barbora Šumová, Tomáš Nýdrle, Jakub Tomeček, členka loňské Sellier&Bellot Akademie Zina Hrdličková a Daniel Korčák zářili na Evropských hrách v Minsku a Mistrovství světa v italském Lonatu.

Největší úspěch své dosavadní kariéry zaznamenal Tomáš Nýdrle, když na Evropských hrách obsadil druhé místo v individuálním závodě, na které pak navázal historicky prvním individuálním titulem Mistra světa pro Českou republiku.

O další úspěch na Evropských hrách se postarali Barbora Šumová a Jakub Tomeček, kteří ve finále porazili britský pár a mohli tak slavit bronzové medaile.

Velkou radost nám pak dělá úspěch Ziny Hrdličkové, členky naší loňské brokové akademie, která na Mistrovství světa v Lonatu získala hned dva cenné kovy. V individuálním závodu obsadila třetí místo, ke kterému následující den přidala zlatou medaili ze závodů smíšených týmů.

Dominanci českých skeetařů na letošním šampionátu v Lonatu pak potvrdil Daniel Korčák, který po napínavém finále získal titul juniorský Mistr světa.

Všem medailistům srdečně gratulujeme a je nám ctí, že jim můžeme pomáhat na cestě za jejich úspěchy.