Kariéra

Společnost Sellier & Bellot a.s. je nejvýznamnějším zaměstnavatelem regionu, kde pracuje více než 1 500 lidí. Rozhodující činností společnosti je výroba střeliva. V současné době přijímáme pracovníky zejména do výroby, a to především na třísměnný či dvousměnný provoz.  Vedle toho nabízíme i další pozice, které jsou specifikované níže.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ

Covid? Práci stále nabízíme.

Seřizovač speciálního stroje            45-55 tisíc měsíčně

V příštím roce stavíme novou výrobní halu. Již teď hledáme technicky zručné pracovníky s náplní práce seřizovače výrobních strojů pro lisování, nebo další zpracování kovových komponentů (např.  pro lisování nábojnic, pro soustružení drážky a délky nábojnic). Jedná se o kvalifikovanou práci v nepřetržitém režimu nebo i ve třísměnném provozu.

Náplní práce je seřizování, údržba a obsluha jednoho či více technicky složitých speciálních muničních strojů, které zvládají více operací najednou a vyrábí ve vysoké kapacitě. Rolí pracovníka je zajistit, aby svěřený stroj pracoval v požadovaném rozsahu a kvalitě. Výhodou jsou proto praktické zkušenosti z oblasti strojírenství, zámečnictví či jiných technických činností a schopnost úspěšně řešit případné technické problémy. Nejedná se o práci na montážní lince nebo práci fyzicky náročnou a nejde ani o programování CNC strojů. Vhodného zájemce pro práci u konkrétního stroje připravíme a zaučíme.

Vedle technických dovedností je předpokladem práce za výše uvedených finančních podmínek dostatečné zaučení, které zajistíme.

Nástup je možný od 1. ledna 2022 nebo později.

Seřizovač výrobního stroje              35-45 tisíc měsíčně

Pro uplatnění v našich stávajících i budoucích výrobních provozech hledáme technicky zručné kolegy pro seřizování výrobních strojů pro lisování, nebo další zpracování kovových komponentů (např. zápalkování nábojnic, plnění nábojnic). Jedná se o kvalifikovanou práci v nepřetržitém režimu nebo i ve třísměnném provozu.

Náplní práce je seřizování, údržba a obsluha jednoho či více strojů vykonávajících zpravidla jednodušší nebo na jeden účel zaměřené operace. Rolí pracovníka je zajistit, aby svěřený stroj pracoval v požadovaném rozsahu a kvalitě. Výhodou jsou proto praktické zkušenosti z technických činností a schopnost úspěšně řešit případné technické problémy. Nejedná se o práci na montážní lince nebo práci fyzicky náročnou a nejde ani o programování CNC strojů. Vhodného zájemce pro práci u konkrétního stroje připravíme a zaučíme.

Vedle technických dovedností je předpokladem práce za výše uvedených finančních podmínek dostatečné zaučení, které zajistíme.

Nástup je možný od 1. ledna 2022 nebo později.

Vedoucí controllingu a plánování

Hledáme vedoucího malého pracovního týmu controllingu. Práce zahrnuje znalost podnikového účetnictví, tvorbu dlouhodobého a krátkodobého podnikového plánu, tvorbu plánů jednotlivých nákladových středisek, sledování a vyhodnocování klíčových ekonomických ukazatelů, controlling investic a výpočet jejich návratnosti, participaci na převodu českých účetních standardů do mezinárodních, komunikaci s vedením společnosti a akcionářem.

Požadujeme vysokoškolské ekonomické vzdělání s praxí, nebo případně středoškolské ekonomické vzdělání s dlouhodobou praxí v oblasti controllingu, expertní znalost Excelu a uživatelskou znalost ostatních aplikací MS Office, dále pak komunikativní znalost angličtiny, samostatnost, flexibilitu, dobré komunikační a analytické schopnosti. Nástup je možný od 1.1.2022, nebo dle dohody.

Konstruktér strojů a nářadí

Posilujeme pracovní tým konstruktérů strojů a výrobních linek.  Přijmeme zájemce, který má vzdělání v technické oblasti minimálně na úrovni středoškolského vzdělání zakončeného maturitní zkouškou a který má zkušenosti v oblasti konstrukce.

Požadujeme pečlivý a systematický způsob práce, dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat dle povahy věci samostatně i v týmu.  Výhodou jsou praktické zkušenosti v oblasti strojírenství, zejména výroby lisů, automatizovaných linek či obdobných výrobních zařízení. Požadujeme znalost programování v 3D CAD systému Solid Edge a praxi nejméně 2 roky.   Je třeba také dobře porozumět technické dokumentaci v anglickém jazyce.

S dotazy se lze obracet na tel. 317 892 412 nebo přímo na vedoucího pracovníka týmu konstrukce Ing. Polívku (tel. 317 892 132).

Pracovníci pro provoz nářadí strojů

Šanci najít práci v Sellier & Bellot v současné době mají technicky zdatní pracovníci na pracovišti, které dodává muniční stroje a nářadí. Aktuálně jde především o obsluhu CNC soustruhu a další práce při obrábění a další úpravě kovů. Práce je vhodná pro muže s technickým vzděláním a praxí. Jde o práci v ranní a odpolední směně.

Proč Sellier & Bellot a.s.:

 • tradiční strojírenský podnik ve Vlašimi a významný exportér
 • modernizované či zcela nové provozy
 • ekonomická a personální stabilita
 • široké uplatnění v různých zejména technicky zaměřených profesích
 • podpora vzdělávacích aktivit

Co můžete očekávat:

 • pracovní dobu sníženou na 7,5 hodiny denně (37,5 hodin týdně)
 • pět týdnů dovolené s pravidelným čerpáním souvislé dvoutýdenní dovolené v létě a vánoční dovolené na konci roku
 • finanční příspěvky na dovolenou a Vánoce nad rámec obvyklých náhrad dle zákoníku práce
 • zvýhodněné závodní stravování
 • nadstandardní příplatky za práci v odpolední směně a zejména za práci v noci
 • zajištění autobusové dopravy z odpolední směny do vybraných obcí
 • zvláštní finanční odměny (bonusy) vázané na celkové hospodářské výsledky a také odměny za věrnost společnosti
 • podporu v oblasti masáží a rehabilitačních programů pro zaměstnance

Jak získat práci v Sellier & Bellot:

Kontaktuje nás prosím na telefonním čísle 317 892 412 nebo 603 836 912.

Ještě lepší je napsat e-mail na adresu kariera@sellier-bellot.cz

Abychom dobře vyhodnotili Vaši nabídku, budeme potřebovat alespoň základní informace, tj. údaje o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi.

Určitě uvítáme, pokud připojíte životopis.

Očekávejte, že Vás následně budeme kontaktovat.