Kariéra

Společnost Sellier & Bellot a.s. je nejvýznamnějším zaměstnavatelem regionu, kde pracuje více než 1 500 lidí. Rozhodující činností společnosti je výroba střeliva. V současné době přijímáme pracovníky zejména do výroby, a to především na třísměnný či dvousměnný provoz.  Vedle toho nabízíme i další pozice, které jsou specifikované níže.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ

Covid? Práci stále nabízíme.

Pracovník výroby

Ve společnosti je nadále možné získat práci ve výrobě střeliva. Podstatou je obsluha jednoúčelových strojů a dalších zařízení. Jedná se především o provozy se směnami v délce 11,5 hodin. V současné době jsou poptávané pozice vhodnější pro muže. Pokud máte o nabízenou pozici zájem, zašlete prosím Váš životopis e-mailem na adresu kariera@sellier-bellot.cz.

Systémový administrátor

V rámci menšího týmu informačních technologií (IT) nabízíme pracovní pozici administrátora firemní počítačové sítě.

Práce zahrnuje správu serverů a síťových zařízení, správu serverových aplikací, komunikaci s dodavateli a řešení problémů software a hardware, udržování a zlepšování IT prostředí v souladu s moderními technickými a bezpečnostními standardy, poskytování technické podpory uživatelům a další vnitropodnikovou spolupráci.

Požadujeme:

 • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání zakončené maturitou a praxi v obdobné pozici se zkušeností s administrací MS Windows Server (2012 R2 a novější) a Linux (RHEL / Debian)
 • dále zkušenost s administrací MS SQL, MySQL / Maria DB, Informix.
 • Mezi předpoklady patří znalost PC sítí a konfigurace síťových prvků, znalost VMware a Veeam, Bash/PowerShell a orientace a praktické zkušenosti z oblasti kybernetické bezpečnosti.

Výhodou je zkušenost s monitorovacím systémem Nagios / Cacti.  Očekáváme dobrou orientaci a přehled o technologiích a trendech, pečlivost, loajálnost, základní znalost angličtiny a proklientský přístup.

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, zašlete prosím Váš životopis e-mailem na adresu kariera@sellier-bellot.cz, a to do 18.4. 2020.

Konstruktér strojů a nářadí

Posilujeme pracovní tým konstruktérů strojů a výrobních linek.  Přijmeme zájemce, který má vzdělání v technické oblasti minimálně na úrovni středoškolského vzdělání zakončeného maturitní zkouškou a který má zkušenosti v oblasti konstrukce.

Požadujeme pečlivý a systematický způsob práce, dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat dle povahy věci samostatně i v týmu.  Výhodou jsou praktické zkušenosti v oblasti strojírenství, zejména výroby lisů, automatizovaných linek či obdobných výrobních zařízení. Požadujeme znalost programování v 3D CAD systému Solid Edge a praxi nejméně 2 roky.   Je třeba také dobře porozumět technické dokumentaci v anglickém jazyce.

S dotazy se lze obracet na tel. 317 892 412 nebo přímo na vedoucího pracovníka týmu konstrukce Ing. Polívku (tel. 317 892 132).

Pracovníci pro provoz nářadí strojů

Šanci najít práci v Sellier & Bellot v současné době mají technicky zdatní pracovníci na pracovišti, které dodává muniční stroje a nářadí. Aktuálně jde především o obsluhu CNC soustruhu a další práce při obrábění a další úpravě kovů. Práce je vhodná pro muže s technickým vzděláním a praxí. Jde o práci v ranní a odpolední směně.

Ostatní:

Nabízíme také možnost krátkodobého zaměstnání či brigády (na jeden až dva měsíce), jehož náplní je výpomoc v oddělení Expedice a další související práce. Je vhodné například pro studenty nad 18 let.

Proč Sellier & Bellot a.s.:

 • tradiční strojírenský podnik ve Vlašimi a významný exportér
 • modernizované či zcela nové provozy
 • ekonomická a personální stabilita
 • široké uplatnění v různých zejména technicky zaměřených profesích
 • podpora vzdělávacích aktivit

Co můžete očekávat:

 • pracovní dobu sníženou na 7,5 hodiny denně (37,5 hodin týdně)
 • pět týdnů dovolené s pravidelným čerpáním souvislé dvoutýdenní dovolené v létě a vánoční dovolené na konci roku
 • finanční příspěvky na dovolenou a Vánoce nad rámec obvyklých náhrad dle zákoníku práce
 • zvýhodněné závodní stravování
 • nadstandardní příplatky za práci v odpolední směně a zejména za práci v noci
 • zajištění autobusové dopravy z odpolední směny do vybraných obcí
 • zvláštní finanční odměny (bonusy) vázané na celkové hospodářské výsledky a také odměny za věrnost společnosti
 • podporu v oblasti masáží a rehabilitačních programů pro zaměstnance

Jak získat práci v Sellier & Bellot:

Kontaktuje nás prosím na telefonním čísle 317 892 434
nebo 317 892 412.

Ještě lepší je napsat e-mail na adresu kariera@sellier-bellot.cz

Abychom dobře vyhodnotili Vaši nabídku, budeme potřebovat alespoň základní informace, tj. údaje o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi.

Určitě uvítáme, pokud připojíte životopis.

Očekávejte, že Vás následně budeme kontaktovat.