Kariéra

Společnost Sellier & Bellot a.s. je nejvýznamnějším zaměstnavatelem regionu, kde pracuje více než 1 500 lidí. Rozhodující činností společnosti je výroba střeliva. V současné době přijímáme pracovníky zejména do výroby, a to především na třísměnný či dvousměnný provoz.  Vedle toho nabízíme i další pozice, které jsou specifikované níže.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ

Covid? Práci stále nabízíme.

Laborant chemické zkušebny

Nabízíme pozici laboranta v malém týmu pracovníků chemické zkušebny v jednosměnném provozu. Náplní práce je zejména zkoušení vlastností komponentů pro výrobu střeliva včetně výbušnin a další kontroly chemických procesů.

Požadujeme vzdělání ukončené maturitou (výhodou je chemické či jiné technické zaměření) a uživatelskou znalost práce s PC. Výhodou je také reálná praxe v oboru. Nezbytná je spolehlivost, smysl pro odpovědnost a schopnost pracovat samostatně i týmově. Vzhledem k povaze práce je předpokladem také dobrý zdravotní stav.

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, zašlete prosím Váš životopis e-mailem na adresu kariera@sellier-bellot.cz, případné dotazy lze směřovat telefonicky též na tel. 317 892 136.

Vedoucí metalurgie a vstupní kontroly

Nabízíme pozici vedoucího oddělení metalurgie a vstupní kontroly. Práce zahrnuje vedení menšího pracovního týmu, jednání s dodavateli a vnitropodnikovou spolupráci. Vedoucí je odpovědný za procesy vstupní kontroly, metalurgické zkušebny, podporu metalurgických procesů ve firmě, spolupráci s technickými útvary apod.

Požadujeme:

·       středoškolské vzdělání v technickém oboru ukončené maturitou

·       praktickou pracovní zkušenost v oblasti vstupní kontroly či řízení kvality

·       znalost angličtiny, řidičský průkaz sk. B, práce s počítačem (zejména MS Office)

·       systematičnost, analytické myšlení, pečlivost, schopnost řešit složité situace a dobré komunikační schopnosti.

Výhodou jsou alespoň základní znalosti v oblasti metalurgie.

Pracovní místo je k dispozici ihned. Pokud máte o nabízenou pozici zájem, zašlete prosím Váš životopis e-mailem na adresu kariera@sellier-bellot.cz, a to do 16. srpen 2021.

Pracovník výroby

Ve společnosti je nadále možné získat práci ve výrobě střeliva. Podstatou je obsluha jednoúčelových strojů a dalších zařízení. Jedná se především o provozy se směnami v délce 11,5 hodin. V současné době jsou poptávané pozice vhodnější pro muže. Pokud máte o nabízenou pozici zájem, zašlete prosím Váš životopis e-mailem na adresu kariera@sellier-bellot.cz.

Konstruktér strojů a nářadí

Posilujeme pracovní tým konstruktérů strojů a výrobních linek.  Přijmeme zájemce, který má vzdělání v technické oblasti minimálně na úrovni středoškolského vzdělání zakončeného maturitní zkouškou a který má zkušenosti v oblasti konstrukce.

Požadujeme pečlivý a systematický způsob práce, dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat dle povahy věci samostatně i v týmu.  Výhodou jsou praktické zkušenosti v oblasti strojírenství, zejména výroby lisů, automatizovaných linek či obdobných výrobních zařízení. Požadujeme znalost programování v 3D CAD systému Solid Edge a praxi nejméně 2 roky.   Je třeba také dobře porozumět technické dokumentaci v anglickém jazyce.

S dotazy se lze obracet na tel. 317 892 412 nebo přímo na vedoucího pracovníka týmu konstrukce Ing. Polívku (tel. 317 892 132).

Pracovníci pro provoz nářadí strojů

Šanci najít práci v Sellier & Bellot v současné době mají technicky zdatní pracovníci na pracovišti, které dodává muniční stroje a nářadí. Aktuálně jde především o obsluhu CNC soustruhu a další práce při obrábění a další úpravě kovů. Práce je vhodná pro muže s technickým vzděláním a praxí. Jde o práci v ranní a odpolední směně.

Ostatní:

Nabízíme také možnost krátkodobého zaměstnání či brigády (na jeden až dva měsíce), jehož náplní je výpomoc v oddělení Expedice a další související práce. Je vhodné například pro studenty nad 18 let.

Proč Sellier & Bellot a.s.:

 • tradiční strojírenský podnik ve Vlašimi a významný exportér
 • modernizované či zcela nové provozy
 • ekonomická a personální stabilita
 • široké uplatnění v různých zejména technicky zaměřených profesích
 • podpora vzdělávacích aktivit

Co můžete očekávat:

 • pracovní dobu sníženou na 7,5 hodiny denně (37,5 hodin týdně)
 • pět týdnů dovolené s pravidelným čerpáním souvislé dvoutýdenní dovolené v létě a vánoční dovolené na konci roku
 • finanční příspěvky na dovolenou a Vánoce nad rámec obvyklých náhrad dle zákoníku práce
 • zvýhodněné závodní stravování
 • nadstandardní příplatky za práci v odpolední směně a zejména za práci v noci
 • zajištění autobusové dopravy z odpolední směny do vybraných obcí
 • zvláštní finanční odměny (bonusy) vázané na celkové hospodářské výsledky a také odměny za věrnost společnosti
 • podporu v oblasti masáží a rehabilitačních programů pro zaměstnance

Jak získat práci v Sellier & Bellot:

Kontaktuje nás prosím na telefonním čísle 317 892 434
nebo 317 892 412.

Ještě lepší je napsat e-mail na adresu kariera@sellier-bellot.cz

Abychom dobře vyhodnotili Vaši nabídku, budeme potřebovat alespoň základní informace, tj. údaje o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi.

Určitě uvítáme, pokud připojíte životopis.

Očekávejte, že Vás následně budeme kontaktovat.