Kariéra

Společnost Sellier & Bellot a.s. je nejvýznamnějším zaměstnavatelem regionu, kde pracuje více než 1 500 lidí. Rozhodující činností společnosti je výroba střeliva. V současné době přijímáme pracovníky zejména do výroby, a to především na třísměnný či dvousměnný provoz.  Vedle toho nabízíme i další pozice, které jsou specifikované níže.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ

Pracovník technického úseku

Hledáme pracovníka se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním strojírenského zaměření se znalostí anglického jazyka. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, ochotu k týmové spolupráci i zájem zvyšovat svou kvalifikaci v oboru.

Náplní práce je vývoj a technologie nových výrobků v oblasti střeliva nebo jejich modernizace, či vývoj a technologie nástrojů a nářadí potřebných k výrobě koncových produktů společnosti.  Součástí pracovní činnosti jsou pracovní cesty, a to i do zahraničí.

Pracovnice pro obsluhu jednoúčelových strojů

Požadavky:

  • práce v třísměnném provozu
  • schopnost pracovat v týmu

Náplň práce:

  • obsluha jednoúčelových strojů, ruční práce

Proč Sellier & Bellot a.s.:

  • tradiční strojírenský podnik ve Vlašimi a významný exportér
  • modernizované či zcela nové provozy
  • ekonomická a personální stabilita
  • široké uplatnění v různých zejména technicky zaměřených profesích
  • podpora vzdělávacích aktivit

Co můžete očekávat:

  • pracovní dobu sníženou na 7,5 hodiny denně (37,5 hodin týdně)
  • pět týdnů dovolené s pravidelným čerpáním souvislé dvoutýdenní dovolené v létě a vánoční dovolené na konci roku
  • finanční příspěvky na dovolenou a Vánoce nad rámec obvyklých náhrad dle zákoníku práce
  • zvýhodněné závodní stravování
  • nadstandardní příplatky za práci v odpolední směně a zejména za práci v noci
  • zajištění autobusové dopravy z odpolední směny do vybraných obcí
  • zvláštní finanční odměny (bonusy) vázané na celkové hospodářské výsledky a také odměny za věrnost společnosti
  • podporu v oblasti masáží a rehabilitačních programů pro zaměstnance

Jak získat práci v Sellier & Bellot:

Kontaktuje nás prosím na telefonním čísle 317 892 434
nebo 317 892 412.

Ještě lepší je napsat e-mail na adresu kariera@sellier-bellot.cz

Abychom dobře vyhodnotili Vaši nabídku, budeme potřebovat alespoň základní informace, tj. údaje o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi.

Určitě uvítáme, pokud připojíte životopis.

Očekávejte, že Vás následně budeme kontaktovat.