Časté dotazy (FAQ)

Mohu náboje S&B kupovat on-line?

Zákony ČR nedovolují plnohodnotné fungování on-line obchodů. Dle zákona č. 119/2002 Sb. a návazných předpisů nelze náboje zasílat na dobírku.

Je možné koupit jednotlivé komponenty náboje a jaké?

Svým zákazníkům nabízíme jednotlivé nábojnice, střely a zápalky.

Proč nemáte na svých stránkách oficiální ceník?

Firma Sellier & Bellot neprodává náboje svým zákazníkům přímo, ale pouze prostřednictvím dalších maloobchodních prodejců, jejichž ceny se liší. K získání ceny konkrétního náboje proto musíte kontaktovat právě tyto prodejny.

Kde a jak mohu reklamovat náboje?

Náboje – stejně jako kterékoli jiné spotřební zboží – můžete dle zákona reklamovat tam, kde jste je koupili. Kontaktujte proto svého prodejce.

V případě jakýchkoli problémů u Vašeho prodejce nás můžete kontaktovat:

Jak mohu získat katalog nábojů S&B?

Katalogy (přehledy nábojů) S&B by měly být volně přístupné na prodejnách, výstavách a prezentacích. Dále si je můžete pohodlně stáhnout do svého počítače či si zažádat o jejich bezplatné zaslání poštou.

V katalogu jsem nenašel/a potřebnou informaci, na koho se mohu obrátit?

Pokud jste potřebnou informaci nenašel/a ani v katalogu ani na internetových stránkách, můžete svůj specifický dotaz zaslat na e-mailovou adresu – info@sellier-bellot.cz.

Jaká je záruční doba a životnost nábojů?

Dle obchodního zákoníku platí minimální záruční doba 2 roky.Životnost nábojů je však mnohem delší a závisí především na způsobu správného skladování. Pokud si nebudete jisti s bezpečností střeliva po záruční době, můžete nás kontaktovat na : info@sellier-bellot.cz.

Získal/a jsem starý náboj (nábojnici) – kde zjistím, o co se jedná jak je starý?

Zašlete nám jeho přesný popis – nejlépe i fotografii – na adresu info@sellier-bellot.cz a my se pokusíme náboj identifikovat.

Můžete mi znovu nabít mé vystřelené nábojnice?

Firma Sellier & Bellot se nezabývá přebíjením nábojů. Je to pracná malovýroba neslučitelná s moderní velkosériovou výrobou.

Jaký je rozdíl mezi sportovními brokovými náboji SUPER a SPORT?

Sportovní brokové náboje SPORT jsou upravenou verzí nábojů SUPER. Tato úprava proběhla na základě požadavků našeho reprezentačního týmu – nižší výkon, menší zpětný ráz.

Do jak zahrdlené zbraně mohu bezpečně používat náboje SLUG?

Náboje SLUG lze bezpečně používat při jakémkoli zahrdlení zbraně (to znamená i při plném zahrdlení).

Jak mohu získat balistický koeficient střel?

Pokud potřebujete znát balistický koeficient kterákoliv naší střely, napište nám prosím na naší e-mailovou adresu info@sellier-bellot.cz , rádi vám jej sdělíme jak pro metodu METRO, tak i ICAO.

Kde mohu získat informace o průběhu poháru S&B?

Podrobné informace můžete najít na oficiálních stránkách poháru: www.poharsb.cz.

Chtěl/a bych se zúčastnit poháru S&B – jak na to?

Jste-li držitelem zbrojního průkazu odpovídající skupiny, můžete se přihlásit na některé z těchto střelnic. Přihlášky a propozice najdete právě tam.

0 produktů je vybráno k porovnání ×