Hana Adámková

Osobní data

Datum narození květen 1997
Bydliště Hořovice
Škola Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice

Sportovní činnost

Klubová příslušnost / RSCM SSK SLŠ Písek / RSCM Písek
Disciplína Skeet
Osobní trenér Petr Zvolánek
Zahájení sportovní přípravy duben 2013
Zbraň Beretta 682 Gold E
Osobní rekord / nejlepší výkon 63/75

Výkonnostní cíl pro sezónu 2015

  • zvýšení os. rekordu na 66/75, zařazení do reprezentace Skeet Jky pro rok 2016

Hodnocení sezóny

Střelecká sezóna je u konce a je načase zrekapitulovat dosažené úspěchy, ale i neúspěchy. V letošní sezóně jsem se zúčastnila celkem 12 závodů.
Mezi první závody patřily I.kolo ČP v Hradci Králové a II.kolo ČP v Písku. V Hradci s nástřelem 63 jsem se dostala do finále, kde jsem obsadila 5.místo. Za čtrnáct dní se konaly závody v Písku. S výsledky 64 a 3.místem jsem potvrdila, že střílím na své domovské střelnici.
Po dobrých výsledcích , přišlo období neúspěchů a zklamání. Na MMB v Brně s nástřelem 58 jsem obsadila 14.pozici a na III.kole ČP v Plzni jsem obsadila 3.místo. Nástřel 58 bylo však zklamáním.
Koncem června jsem byla nominovaná na své první mezinárodní závody juniorů v německém Suhlu. Při neoficiálním a oficiálním tréninku jsem střílela položky okolo 23 a 21. Tyto výsledky jsem díky velké nervozitě nebyla schopna přenést do závodu. V Suhlu jsem obsadila 13.místo z 29 závodnic s nástřelem 61. Spolu s Annou Šindelářovou a Martinou Papáčkovou jsme ve družstvech vybojovali 3.místo. Po Suhlu následoval Brněnský pohár, kde jsem s nástřelem 58 obsadila 5.příčku.
Měsíce pilného tréninku a přípravy jsem byla schopna zúročit v červenci na GP Plzeň. Nejprve jsem si svým nástřelem 65 zvýšila svůj osobní rekord a z prvního místa postoupila do finále, kde jsem formu potvrdila prvním místem. Na MČR v Brně jsem nebyla schopna podat výsledky, které podávám při tréninku a skončila jsem na 5.místě.
Mezi poslední závody sezóny patřili VA AČR v Hradci Králové, na kterém jsem obsadila 1.pozici s nástřelem 61 a IV.kolo ČP v Brně, kdy s pouhým nástřelem 55 jsem skončila na 1.příčce. Tím jsem si do celkového bodování připsala dostatek bodů,abych se stala celkovou vítězkou Českého poháru. Byla jsem zařazena do juniorské reprezentace na rok 2016, čímž jsem splnila výkonnostní cíl pro sezónu 2015.
Nyní nastává období těžké dřiny v přípravě na příští sezónu. Z mého pohledu byly mé střelecké výsledky v uplynulé sezoně velmi nevyrovnané. Stále mám rezervy ve fyzické ,ale zejména psychické kondici. Ráda bych přenesla tréninkové nástřely do oficiálních závodů a zlepšila si svůj osobní rekord.
Na závěr bych chtěla poděkovat sponzorské firmě Sellier and Bellot a osobnímu trenérovi panu Petru Zvolánkovi za pevné nervy a praktické rady.

Hana Adámková


Galerie

 

Tabulka výsledků

0 produktů je vybráno k porovnání ×