Kariéra

Pracovník obchodního úseku

Požadavky: Požadavky:

  • střední nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomiky, strojírenství nebo studia jazyků
  • dobré komunikační a koordinační schopnosti, sociální inteligenci, schopnost pracovat individuálně i týmově
  • dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, komunikativní znalost ruského jazyka
  • výhodou zkušenosti s řízením lidí, zájem o sportovní nebo loveckou střelbu

Náplň práce:

  • pracovní pozice ve společnosti orientované na export
  • příjem a zpracování objednávek, koordinace s ostatními odděleními společnosti
  • komunikace s obchodními partnery zejména ze střední a východní Evropy včetně Ruska
  • aktivní účast při prezentaci výrobků a služeb společnosti včetně veletrhů a výstav

Pracovník technického úseku

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost anglického jazyka pro potřebu častého výjezdu do zahraničí
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce
  • zájem zvyšovat kvalifikaci v oboru

  • vývoj, technologie nových výrobků

Pracovnice pro obsluhu jednoúčelových strojů

Požadavky:

  • práce v třísměnném provozu
  • schopnost pracovat v týmu

  • obsluha jednoúčelových strojů, ruční práce

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • platový a osobní růst v návaznosti na výsledky práce
  • 1 týden dovolené nad rámec ZP
  • možnost dalšího vzdělávání

Životopis zašlete na e-mail: vladimir.vosic­ky@sellier-bellot.cz.
Případné dotazy na telefonní číslo: 317 892 434 nebo 317 892 412,
Mgr. Vladimír Vošický, ředitel správního úseku

0 produktů je vybráno k porovnání ×